Powiślanka Lipsko - Oronka Orońsko 2:1 (1:1)

Trzy punkty zainkasowali w niedzielę podopieczni Łukasza Gorgonia pokonując w Lipsku Oronkę Orońsko 2:1. Goście objęli prowadzenie w 15 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i strzale głową Wójcika. Wyrównał w 30 minucie Marek Skorupa. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego najpierw Mateusz Oleśkiewicz trafił wprost w bramkarza a chwilę później Marek Skorupa strzałem od poprzeczki doprowadził do remisu. Decydujący o losach meczu gol padł w 60 minucie. Bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego 3 punkty Powiślance zapewnił Dawid Nowak.

Powiślanka:Rak - Dryka (70. Szewczyk), Zięba, Bzikot, Kwiatkowski, Włoszczak (55. Krajewski), Nowak, Niewczas, Bańcerowski, Skorupa (75. Gołda), Oleśkiewicz (73. Mroczek)