"Egzotyczne" mecze sparingowe Powiślanki Lipsko

Trzy gry kontrolne ma już za sobą występująca w Campeon.pl lidze okręgowej Powiślanka Lipsko. Trzeba przyznać, że działacze wykazali się sporą pomysłowością, wyszukując sparingpartnerów. Oprócz drużyn z regionu piłkarze Powiślanki rywalizowali z zespołami z województw: łódzkiego, świętokrzyskiego czy lubelskiego.

W premierowym sparingu piłkarze Powiślanki nie mieli najmniejszych problemów z występującym w lubelskiej B-klasie SKS-em Leokadiów, pokonując go 12:0. Gracze z Lipska 2:1 pokonali reprezentanta ligi okręgowej Piotrkowa Trybunalskiego, Ceramikę Opoczno. Jedyna porażka 1:2 przytrafiła się im z silną ekipą świętokrzyskiej okręgówko, Stalą Kunów.

Powiślanka Lipsko ma jeszcze w planach rozegranie gier kontrolnych z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Jodłą Jedlnia Letnisko, Gracją Tczów i Orliczem Suchedniów.

Po tak zróżnicowanym i dobrze przepracowanym okresie przygotowawczym forma Powiślanki Lipsko w rundzie wiosennej Campeon.pl ligi okręgowej powinna być na naprawdę wysokim poziomie.
                                                                                                                                                       za: radomsport.pl